Sponzoring

Vánoční nadělování dětem z dětských domovů

Na Vánoce 2015 jsme rozeslali do 18 dětských domovů speciální balíčky pro každé dítě. Do balíčků jsme namíchali mix medvědí síly – Preventan Sirup s vitaminem C pro normální činnost imunitního systému a něco pro optimální funkci zraku a mozku – MaxIQ s DHA a omega 3

Christmas Night Run Hradec Králové a Praha 2015

Běžecká zážitková akce, závod na 5km. Oba závody jsou charitativní a z každého startovného bylo 50 Kč věnováno Kapce naděje. 

Výtěžek z běhu v Hradci Králové zamířil na výstavbu nové vzduchotechniky pro dětskou hemato-onkologii Dětské kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Akcí se zúčastnil náš Medvídek Preventan, který roztancoval a rozehřál závodníky před startem, vesele se fotil s dětmi a dělal společnost při vyhlášení výsledků. Každý účastník obdřel dárkovou tašku s přípravky naší firmy pro posílení imunity při zimních bězích.

Dětský domov Nechanice 

Dětský domov je v Nechanicích od padesátých let dvacátého století a od roku 1974 i po posledních stavebních úpravách je veden jako dětský domov rodinného typu.

 Dětské centrum Jilemnice

Dětské centrum Jilemnice je zdravotnické a sociální zařízení pro děti od 1 roku do 15 let s:

  • Kombinovanými vadami, mentálním, tělesným a smyslovým postižením, zdravotně oslabeným, logopedickými vadami,autismem a autistickými rysy

Preventan® Cup

Preventan Cup je soutěž ve vybijené pro kluky a děvčata, která se hraje na základních školách v celé České republice. Pořadatelem je Asociace školních sportovních klubů. České republiky. Generálním sponzorem turnaje je společnost SVUS Pharma a.s. Hradec Králové

Pořadatelem čtvrtého ročníku je Asociace školních sportovních klubů ČR. Generálním partnerem soutěže je společnost SVUS Pharma a.s. Hradec Králové. Oficiální propozice soutěže vydává ředitelství soutěže na příslušný rok a rozesílá je školním sportovním klubům AŠSK ČR.

Letos probíhá již 5. ročník soutěže. Do všech škol České republiky budou rozeslány propozice s přihláškou, na základě které se mohou jednotlivá ružstva do soutěže přihlásit.

více na www.preventancup.cz

Podporujeme Jedličkův ústav a školy, příspěvkovou organizaci, která poskytuje školské a sociální služby mladým lidem s tělesným postižením. www.jus.cz.

HC Energie Karlovy Vary

Podporujeme hokejový klub HC Energie Karlovy Vary dodáváním přípravku Preventan®.

HC Mountfield České Budějovice

Podporujeme hokejový klub HC Mountfield České Budějovice dodáváním přípravku Preventan®.

Unikátní produkty řady Preventan®, a sice Preventan®, Preventan® Akut a Preventan® Quattro, výrazně přispěly ke stabilizaci hokejového týmu v době chřipek a nachlazení a k jejich postupu do extraligy.

 

Relax Aerobic Fitness

Podporujeme aktivity plné pohybu, relaxace a zábavy – Relax Aerobic Fitness se Zitou Svobodovou, více na www.aerobiczita.cz

Podporujeme Občanského sdružení Heřmánek dětem při dětském denním rehabilitačním stacionáři v Hradci Králové, který pečuje o děti s poruchami hybnosti a opožděným psychomotorickým vývojem.

Podporujeme centrum pro zdravotně postižené v Hradci Králové Daneta, http://www.daneta.cz/