Příspěvky

Mononukleóza aneb Jak ji zvládnout?

Plánujete si na jaře pročistit organismus? Chcete zkusit jarní detox silou přírody? Trápí vás mononukleóza? V článku najdete pár tipů jak ulevit játrům a podpořit jejich činnost při očistě organismu.

Winter run opět v Hradci Králové

Za naší podpory proběhl o víkendu v Hradci Králové běžecký závod Innogy WINTER RUN a měli jsme na něm i svého zástupce. Za tým Preventan běžel Daniel Viesner, který se ve své kategorii umístil na 1. místě.

Udělujeme osvědčení Farmax® Partner

Pečlivě jsme vybrali a několik kamenných lékáren, kterým jsme letos udělili osvědčení Farmax® Partner. 

Vyhrajte Preventan® Junior ovocný mix

Připravili jsme pro vás novou soutěž o tříměsíční balení doplňku stravy se sladidlem Preventan® Junior ovocný mix. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Jak na podzimní nachlazení? 6+1 osvědčených babských rad

Podzimní nachlazení je nepříjemné jak pro samotného nachlazeného, tak i pro jeho okolí. Jak se co nejrychleji uzdravit? Jaký je ten správný recept, který opravdu pomáhá?

AEROBIC DAY SENSATION – Brno

Proběhl další úspěšný Aerobic day sensation se Zitou Svobodovou. My jsme si tuto zdraví prospěšnou akci nemohli nechat ujít.

Hypertenze - onemocnění srdce a cév

Co je to hypertenze a jaké jsou její příčiny? Jaký je ideální krevní tlak u dospělých osob? Jaký je význam hodnot krevního tlaku? Jak pozitivně ovlivnit léčbu vysokého krevního tlaku? To vše se dočtete v následujícím článku.

Abilympiáda 2017

Jsme partnerem celorepublikové soutěže hendikepovaných.

Sponzoring

Na Vánoce 2015 jsme rozeslali do 18 dětských domovů speciální balíčky pro každé dítě.